Média

Poslanec Marian Jurečka v pořadu Partie na televizi Prima

Poslanec a 1.místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka byl hostem pořadu Partie společně s komunistickým poslancem Pavlem Kováčikem.

Marian Jurečka hostem DVTV na téma zdanění církevních restitucí

Poslanec KDU-ČSL Marian Jurečka v bouřlivé debatě s komunistickým poslancem Vladimírem koníčkem ohledně zdanění církevních restitucí.

Poslanec Marian Jurečka opět hostem Duelu Seznam zpráv tentokrát na téma vodohospodářství v ČR

V Duelu spolu diskutovali poslanec KSČM Jiří Dolejš a první místopředseda KDU-ČSL a někdejší ministr zemědělství Marian Jurečka.

Marian Jurečka: Zdanění církevních restitucí je čirý populismus, prohrané soudy by měl Babiš s komunisty zaplatit ze svého

Dodatečné zdanění církevních náhrad je podle místopředsedy lidovců Mariana Jurečky čirý populismus.

Bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka hostem Českého rozhlasu plus na téma kůrovcové kalamity

Bývalý ministr zemědělství a nynější člen zemědělského a hospodářského výboru Marian Jurečka hostem Českého rozhlasu plus na téma kůrovcová kalamita.

Marian Jurečka v reportáži moravskoslezské regionální televize POLAR v rámci koncertu z Noci kostelů

Marian Jurečka v reportáži moravskoslezské regionální televize POLAR v rámci koncertu z Noci kostelů

Marian Jurečka v Aréně Jaromíra Soukupa

1. místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka byl opět hostem pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Tentokrát byli hosté ministr školství v demisi Robert Plaga (ANO), místopředseda ODS Milan Vystrčil, předseda poslaneckého klu...

Exminsitr zemědělství a současný poslanec Marian Jurečka hostem pořadu 90 minut ČT24

Exminsitr zemědělství a současný poslanec Marian Jurečka hostem pořadu 90 minut ČT24 na téma „Kůrovcová kalamita“ společně s Markem Turčánim z Fakulty lesní a dřevařské, České zemědělské univerzity.

Marian Jurečka hostem duelu Seznam Zpráv na téma kůrovcové kalamity

Marian Jurečka hostem duelu Seznam Zpráv na téma kůrovcové kalamity

Marian Jurečka pro Deník. cz "Když přijdou vlci, pastviny skončí"

Spor o vlky se vyostřuje. Ochránci zvířat nemohou najít společnou řeč s chovateli ovcí, jež jim šelma hubí. Situací se zabývají poslanci, řešení by měla najít ministerstva životního prostředí a zemědělstv...

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL