Marian na grilu


27.08.2012

Soukromý zemědělec a lídr Koalice pro Olomoucký kraj společně se starosty povede před krajskými volbami intenzivní kontaktní kampaň. Každý den se bude setkávat s voliči v Olomouckém kraji a nabízet i něco dobrého z grilu. „Neuznávám politiky, kteří se před lidmi schovávají za billboardy a placenou inzerci. Chci osobně debatovat s občany o našem volebním programu a především naslouchat jejich představám a připomínkám. V neformálním prostředí u grilu se diskutuje mnohem lépe a otevřeněji,“ dodává lídr kandidátky Koalice pro Olomoucký kraj společně se starosty Marian Jurečka. „Nejenže grilování patří k létu, ale s trochou nadsázky také říkám, že politik, který se bojí grilování občanů, nebude dobrým politikem, nebude dobrým zastáncem svých voličů. A navíc, kdo mě zná, tak ví, že umím připravit chutný a dobrý steak,“ uzavírá Marian Jurečka.

Marian Jurečka se rozhodl pro originální postup v kontaktní kampani. Pokud se sejde minimálně osm lidí, kteří mají zájem o diskusi a mají místo na grilování, mohou Mariana Jurečku pozvat. On na oplátku přijede, maso a pečivo přiveze a na místě ugriluje. Občané mohou Mariana Jurečku pozvat mailem prostřednictvím adresy mariannagrilu@marianjurecka.cz.
 


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL