Konečně nám opravdu vláda naslouchá. Kéž by se to podařilo udržet, aby to bylo ku prospěchu nás všech


18.02.2021

Frekvence1.cz

Debata nad pandemickým zákonem, žádost Slovenska o pomoc od okolních zemí versus naše odmítání pomoci ze strany Německa a další témata byla předmětem rozhovoru s předsedou KDU-ČSL Marianem Jurečkou v Press klubu rádia Frekvence 1.

"Řešíme teď jakým způsobem se upraví pandemický zákon, jaké budou další kroky ke zlepšení boje s pandemií. Takže si myslím, že konečně nám opravdu vláda naslouchá. Já ten pocit mám zatím dobrý a kéž by se to podařilo udržet, aby to bylo ku prospěchu nás všech," uvedl pro Frekvenci 1 předseda KDU-ČSL Marian Jurečka.

Více zde.


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL