Děkujeme za podporu, KDU-ČSL opět nejúspěšnější stranou v komunálních volbách


09.10.2018

tisková zpráva KDU-ČSL

KDU-ČSL získala opět v komunálních volbách nejvíc zastupitelských křesel z parlamentních stran. Celkově jich bude mít 3645 - samostatně i zvolených za koalice či různá místní uskupení. Lidovci bodovali především na Moravě nebo v jižních a východních Čechách.

Děkujeme za Vaši podporu, velmi si jí vážíme. Tento výsledek je pro nás nejenom závazkem, ale i výzvou, abychom tuto důvěru na komunální úrovni dokázali lépe zhodnotit v krajských úrovních i ve volbách do Poslanecké sněmovny. Nezapomeňte nás ještě podpořit ve druhém kole senátních voleb, které se uskuteční už tento pátek a sobotu 12. a 13. října.


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL