Ministr zemědělství Marian Jurečka na besedě se studenty Střední zemědělské školy Olomouc


16.03.2017

Ministr zemědělství Marian Jurečka dnes vedl debatu se studenty Střední zemědělské školy v Olomouci.

Kromě mnoha odborných dotazů z oblasti pěstování plodin, myslivosti, chovu prasat, chovu koní atd. studenty zajímala také například otázka legalizace marihuany.

Pan ministr studentům zdůraznil, že studují velmi perspektivní obor, ve kterém se dá velice dobře uživit, když je člověk šikovný a má dobrý nápad.

Po besedě následovalo setkání s vedením školy. Pan ministr děkuje panu řediteli Sklenářovi za příležitost mluvit s dnešní mladou generací, v jejichž rukou jednou bude spočívat naše budoucnost.

FotogalerieÚvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL