Benefice pro lavice se vydařila. Vybralo se více než 56 tis. Kč na nové kostelní lavice


12.09.2016

Benefiční koncert Benefice pro lavice ve Spálově se vydařil. Jsem moc rád, že se nám podařilo uskutečnit tuto akci a že jsme tak mohli místní farnosti alespoň trošku pomoct při shánění financí na nové kostelní lavice. Na koncertě se vybralo přes 56 tis. korun, tak moc děkuji všem, kdo jste přišli a podpořili dobrou věc. Mám z toho opravdu radost...

Pokud byste někdo ještě dodatečně chtěli přispět, tady je číslo účtu spálovské farnosti: 266149806/0300. Veškeré potvrzení vám rád pan farář k vašim darům dá.

Video z koncertu můžete zhlédnout ZDE.

FotogalerieÚvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL