Slavnostní otevření nové poslanecké kanceláře


24.01.2014

24. 1. 2014, Olomouc: Poslanec Marian Jurečka dnes slavnostně otevřel novou poslaneckou kancelář. Po prohlídce krásných nových prostor následoval společný přípitek a tisková konference, na kterou přijal pozvání také kandidát do Evropského parlamentu Pavel Svoboda.

Kancelář se nyní nachází na Palachově náměstí 1 v Olomouci, v bezprostřední blízkosti centra města, vedle Terezské brány. Je ve vynikajícím dosahu městské hromadné dopravy a velkého parkoviště.

Ve stejných prostorách zároveň sídlí krajská i okresní kancelář KDU-ČSL. Rádi Vás tu přivítame v úředních hodinách každé pondělí od 9 do 17 hodin.

Osobní schůzku s Marianem Jurečkou je možné si sjednat u asistenky Kristiny Kvapilové na čísle 732 980 101.


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL