Návštěva přerovska


19.02.2016

Pátek 19. února věnovali ministr zemědělství Marian Jurečka a kandidát na hejtmana Olomouckého kraje Ivo Slavotínek návštěvě města Přerova. Doprovázel je také předseda okresní organizace KDU-ČSL Zdislav Ház.

Den započali na Střední zemědělské škole Přerov, kde se sešli s náměstkem hejtmana pro školství Zdeňkem Švecem a ředitelem školy Pavlem Horkým.

Dalším místem návštěvy byl jeden z největších zaměstnavatelů přerovského okresu, podnik Meopta.

V odpoledních hodinách zamířili do obce Skalička na besedu s občany v souvislosti s plánovaným vodním dílem na řece Bečvě, jež má před stoletou vodou ochránit 110 tisíc obyvatel.

Reportáž jste mohli vidět v TV Přerov.

Autorem fotografií je Filip Jančo.

FotogalerieÚvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL