Poslanci KDU-ČSL vyjeli do Karlovarského kraje


14.10.2015

Poslanci KDU-ČSL v rámci výjezdního zasedání diskutovali s občany Bečova nad Teplou, navštívili místní školu i Relikviář sv. Maura.

První výjezdní zasedání poslaneckého klubu KDU-ČSL se konalo 12. -13. 10. 2015 v Karlovarském kraji. V Bečově nad Teplou proběhla s místními občany diskuze o aktuálních polických i společenských otázkách. Poslanci navštívili zámek a hrad s Relikviářem svatého Maura a v doprovodu starostky Olgy Halákové místní školu, kde krátce pohovořili o existenčních problémech škol v malých obcích a setkali se s žáky.

Zavítali také do obce Žlutice, kde společně se starostou Václavem Slavíkem navštivili Mětské muzeum a seznámili se s projektem rekonstrukce a rozšíření muzea a vybudování komunitního centra.

FotogalerieÚvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL