Pracovní návštěva veletrhu GulFood v Dubaji


10.02.2015

V rámci cesty jsem měl pracovní jednání se svým resortním kolegou Rashidem Ahmedem, ředitelem bezpečnosti potravin v Dubaji a s ředitelem celého veletrhu Markem Napierem.

Máme ambici pro příští rok rozšířit výstavní prostor pro naše firmy na veletrhu a vzhledem k množství firem, které se na veletrh vůbec nedostanou, to bylo důležité jednání. Velice zajímavá byla možnost vidět místní zemědělskou farmu Al Ain, kde chovají 7000 ks krav a 1500 velbloudic. Farma je vybudovaná v poušti a veškeré mléko také zpracovává. Přesto však mají mléka nedostatek a mají zájem o naše sušené mléko. Věřím, že se podaří tento kontakt zrealizovat.

Pořídil jsem také nějaké fotky, můžete si je prohlédnout zde: https://www.facebook.com/marian.jurecka/posts/10203019881171981?pnref=story


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL