Tuto sobotu 10. května se můžeme setkat na Venkovských trzích ve Šternberku


07.05.2014

Venkovské trhy s přívlastkem „květinové“ navštíví v sobotu 10. května i ministr zemědělství Marian Jurečka. Setkat se s ním můžete v prodejním stánku Charity Šternberk, kde bude spolu se zaměstnanci této organizace nabízet tradiční české vdolky ve slané i sladké variantě. Podporu Charitě Šternberk a jejím službám můžete vyjádřit také zakoupením perníčků a drobných dekorací z dílny centra denních služeb pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením DP Rozkvět.

Květinové Venkovské trhy Šternberk budou zaměřeny na rozšířenou nabídku květin, keřů, přísad a všeho, co souvisí se zahradničením. Tradičně nabídnou sortiment keramiky a čerstvé zboží od regionálních farmářů a výrobců.

Město Šternberk na těchto trzích seznámí veřejnost se systémem separace a svozu biologicky rozložitelných odpadů ve Šternberku.

Vyhlášena bude soutěž „O nejlepší květinovou výzdobu okna, balkonu a předzahrádky“ pro rok 2014, vítězové pak budou oceněni na trzích v měsíci září.

Hudebním doprovodem textaře, skladatele a písničkáře Pavla Dobeše jistě potěšíme všechny jeho příznivce. Pavel Dobeš s námi bude trávit sobotní dopoledne a zazpívá návštěvníkům svoje nejznámější skladby, nebude určitě chybět i „Něco o lásce“.

Na trzích vystoupí také skupina ŠOK (Šternberští ochotničí komedianti), kteří zahrají loutkovou pohádku O Budulínkovi.

Autor / zdroj: Irena Černocká

Celý článek zde: http://www.regiony24.cz/11-195553-venkovske-trhy-ve-sternberk-navstivi-i-ministr-zemedelstvi-marian-jurecka


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL