Premiér neumí komunikovat ani s týmem své vlády


03.05.2021

Partie Terezie Tománkové

Má ještě vláda podporu? Je premiér ve střetu zájmů? Velká politická diskuze v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS s předsedou KDU-ČSL Marianem Jurečkou, Klárou Dostálovou z hnutí ANO, Lubomírem Zaorálkem z ČSSD a místopředsedou STAN Janem Farským.

„Premiér neumí komunikovat ani s týmem své vlády. Dva dny zpátky premiér kritizuje hlavní hygieničku, kterou do funkce prosadil. Říká, že rozhodla něco, s čím nesouhlasí. My lidé jsme za blbce. Vláda není schopná srozumitelně a jednoznačně říkat: ‚Teď platí tato pravidla a teď se bude dělat tento konkrétní postup‘,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS Jurečka na účet ministra Zaorálka.

Vláda by podle něj měla skončit. „Této vládě nevěří koaliční partneři, ani lidé. Má nejnižší důvěru v historii. Je nutné říci, kdo nese za kroky vlády zodpovědnost,“ vysvětlil. Připomněl také, že Zaorálek hlasoval pro nedůvěru vládě v době předsednictví EU.

Více zde.


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL