Aktuality

Zvu Vás na Pouť rodin!

Srdečně Vás zvu na Pouť rodin v neděli 18. května na Svatém Kopečku. Budu se těšit na setkání s Vámi.

Buď se obchodní řetězce samy napraví, nebo budeme válčit

Přečtěte si více v rozhovoru pro Právo.

Diskuze s kandidáty KDU-ČSL do Evropského parlamentu

Již tento čtvrtek 24. 4. 2014 v Olomouci.

Radost a naděje Velikonoc ať prozáří Vaše všední dny

Je těžké skloubit obě role: ministra zemědělství a táty?

12. 4. 2014: Mít v dnešní době více než dvě děti je spíše přežitek. Nejmladší ministr nové vlády Marian Jurečka, který žije se svou rodinou v Rokytnici u Přerova, se může pyšnit titulem čtyřnásobný otec.

Setkání s německým ministrem zemědělství Christianem Schmidtem

11. 4. 2014: Společná zemědělská politika a dobrá spolupráce obou zemí při vyjednávání o její budoucí podobě byla témata, o kterých spolu dnes hovořili ministr zemědělství Marian Jurečka a německý ministr z...

Školení komunálních politiků v Branné

S mimořádně vysokou účastí se setkalo školení komunálních politiků KDU-ČSL v Branné. Účastníci si mohli během dvou dnů poslechnout několik přednášek na témata týkající se přípravy na blížící se komu...

Setkání s občany ve Vřesovicích

3. 4. 2014: Ministr zemědělství Marian Jurečka přijal pozvání na setkání s občany v obci Vřesovice (okres Prostějov), na kterém společně pohovořili o jeho motivaci ke vstupu do politiky a mnoha jiných tématech.

Český venkov dostane v příštích letech navíc 340 milionů eur

2. 4. 2014: Vláda dnes odsouhlasila návrh ministra zemědělství Mariana Jurečky na zvýšení příspěvku státního rozpočtu do Programu rozvoje venkova (PRV).

Ministr Jurečka prosadil návrat zelené nafty pro zemědělce

2. 4. 2014: Čeští zemědělci budou moci opět využívat při práci na polích zelenou naftu. Vláda dnes schválila návrh ministra zemědělství Mariana Jurečky, který to umožňuje.

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL