Aktuality

V Prima Partii na téma blížících se krajských voleb

V článku najdete odkaz, na kterém je možné zhlédnout záznam včerejší debaty v Prima Partii na téma blížících se krajských voleb.

Pozvánka na Den otevřeného dvora na farmě Doubravský dvůr

Zveme vás na Den otevřeného dvora na farmě Doubravský dvůr v Července u Litovle už tuto sobotu 1. října.

Jurečka chce zvýhodnit obce do 500 obyvatel

Zaměstnanci v obcích do 500 obyvatel by mohli měsíčně získat slevu na sociálním pojištění ve výši pět set korun. Koaličním partnerům to chce navrhnout šéf resortu zemědělství Marian Jurečka.

Ministr Jurečka: Chceme podpořit život a podnikání v malých obcích, připravujeme slevy na pojistném i zvýhodněné podnikatelské úvěry

Ministr zemědělství Marian Jurečka připravuje balíček opatření, který má pomoci lidem žijícím v nejmenších obcích ve znevýhodněných oblastech.

Ministr Marian Jurečka se vyznal před vězni ze své víry v Krista

Ministr zemědělství České republiky Marián Jurečka besedoval ve středu 7. 9. s vězni v jedné z nejtěžších a nejstarších českých věznic ve Valdicích.

Benefice pro lavice se vydařila. Vybralo se více než 56 tis. Kč na nové kostelní lavice

Benefiční koncert Benefice pro lavice ve Spálově se vydařil. Jsem moc rád, že se nám podařilo uskutečnit tuto akci a že jsme tak mohli místní farnosti alespoň trošku pomoct při shánění financí na nové lavice.

Ministr Jurečka: Někteří zemědělci neprožívají jednoduché období. Snažíme se jim pomoci, aby udrželi výrobu, nerušili stáda, ani pracovní místa

Seznámit se s Programem rozvoje venkova, činností místních akčních skupin anebo výrobky oceněnými národní značkou kvality KLASA či Regionální potravina mohou ve stánku MZe návštěvníci výstavy Země živitelka...

Obchodní řetězce zneužívají dominantního postavení na trhu, upozorňuje Jurečka

Podle MZe se čtyři z pěti dodavatelů potravin a nápojů domnívají, že maloobchodní řetězce zneužívají dominantního postavení na trhu. MZe si nechalo zmapovat chování obchodních řetězců vůči dodavatelům.

Zvu Vás na Hanáckou dožínkovou pouť 27. srpna!

Vážení přátelé, přijeďte se pobavit na už tradiční Hanáckou dožínkovou pouť do Dubu nad Moravou.

Rodinné vstupné 2+2? Je to diskriminace, říká Jurečka a chce změnu

Je to dobrá zpráva pro všechny rodiny s více než dvěma dětmi. Ministr zemědělství Marian Jurečka se rozhodl, že na podřízených institucích zruší tradiční vstupné dva dospělí plus dvě děti.

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz KDU-ČSL