Média

Haná je můj domov, domov mých předků a domov mých dětí

9. 1. 2014: Přerov – Kandidát na ministra zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL): „Zemědělcem zůstanu, i když budu pracovat na ministerstvu," říká v rozhovoru pro Přerovský a hranický deník.

Hostem Interview Daniely Drtinové na ČT24

8. 1. 2014: Podívejte se na záznam z živého vysílání.

Nesmíme být popelnicí Evropy

7. 1. 2014: Marian Jurečka je kandidátem na post ministra zemědělství. V rozhovoru pro Novinky krátce po podepsání koaliční smlouvy prohlásil, že by se rád v resortu zaměřil i na oblast kvality potravin.

Ministr na traktoru

6. 1. 2014: Čtěte rozhovor v aktuálním vydání časopisu Týden.

Chci, aby se zvýšila úroveň našeho zemědělství

5. 1. 2014: České zemědělství chce dostat na úroveň Německa a podpořit domácí trh. I to plánuje dvaatřicetiletý Marian Jurečka (KDU- ČSL). Čtěte rozhovor pro Parlamentní listy.

Na zemědělství trváme, ale nemusíme být ve vládě za každou cenu

19. 12. 2013: Přečtěte si rozhovor pro iDNES.cz: Neshoda na obsazení postu ministra zemědělství může zhatit jednání o koalici ČSSD, ANO a KDU-ČSL.

Hostem Impulsů Václava Moravce

16. 12. 2013 První místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o budoucí vládní koalici.

Hostem Událostí, komentářů

Hostem pořadu byl předseda Senátu Milan Štěch /ČSSD/, předseda poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek /ANO/ a 1. místopředseda KDU-ČSL, předseda poslaneckého klubu Marian Jurečka.

Při poslancování budu dál farmařit

Přečtěte si povolební rozhovor pro 5plus2: Do křesla v parlamentu usedne z Přerovska Marian Jurečka z KDU-ČSL, který ve volbách dostal nejvíce preferenčních hlasů v kraji, a to 4 490.

Poslechněte si Rozhovor s lídrem na ČRo Plus: Marian Jurečka, KDU-ČSL

Český rozhlas Plus na všední dny připravil třiadvacet osmiminutových rozhovorů Petra Hartmana s jednotlivými lídry stran a hnutí kandidujících do sněmovních voleb. Pozvání tentokrát přijal Marian Jurečka, kter...

Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz Ministerstvo zemědělstvíodkaz KDU-ČSL