Marian Jurečka v regionální debatě


23.10.2013

Český rozhlas Olomouc přinesl druhou ze série šesti předvolebních debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. Tentokrát si vyměnili názory zástupci ANO 2011, Národních socialistů - levice 21. století a Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové.

Proti sobě v debatě z Olomouckého kraje usedli: Jaroslav Faltýnek z ANO 2011, Vojtěch Krybus z Národních socialistů - levice 21. století a Marian Jurečka z Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/regionalni-debata-z-olomouckeho-kraje-ano-2011-kducsl-a-nslev-21--1269927


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz Ministerstvo zemědělstvíodkaz KDU-ČSL