Vzkaz voličům


25.10.2013

Přátelé a kamarádi, většina z Vás ví, že jsem se před třemi lety dostal do aktivní politiky. Šel jsem tehdy do vedení KDU-ČSL, abych pomohl této straně vrátit důvěru lidí a pomoci jí k návratu do sněmovny. Celé tři roky až do dnešních dnů to dělám z přesvědčení ve svém volném čase naprosto zadarmo (to píši pro ty, kteří si myslí, jak jsem dobře placenej ).

Chtěl bych Vás poprosit, abyste zvážili hlas pro KDU-ČSL. Myslím, že jsme za poslední tři roky prodělali velkou proměnu, máme nové lidi ve vedení i na kandidátkách. Náš program je ekonomicky zodpovědný a zároveň zaměřený na podporu živnostníků, malých a středních firem, či na podporu rodičů, rodin a domácností. Myslíme také na ty, kteří si nemohou pomoci a potřebují solidaritu sociálního systému. Myslíme na desítky let dopředu, nechceme, aby naše společnost vymírala, chceme to změnit, protože víme, že multikulturalismus v západní Evropě selhal, a na imigraci není dobré spoléhat.

Máme ve svých řadách poctivé a schopné lidi, kteří něco ve svých profesích dokázali či dokázali veřejně vystoupit proti korupci. Ano stále máme na KDU-ČSL co zlepšovat, ale bez Vaší podpory tento pátek a sobotu to půjde dost obtížně. TEDY PROSÍM VÁS O PODPORU KDU-ČSL.


Hluboce děkuji Vám všem, které jsem díky posledním třem rokům mohl potkat a poznat, Vám všem kteří jste mne a KDU-ČSL podporovali. Děkuji, moc si toho vážím a ať to již v sobotu odpoledne dopadne jakkoliv, bylo mě ctí s Vámi spolupracovat.


Úvodní slovo Mariana Jurečky

Snažím se měnit věci kolem sebe k lepšímu. Svoji práci dělám vždy naplno a odpovědně. Říkám věci narovinu a neschovávám se za politickou korektnost. Moji oporou v životě je křesťanská víra. Díky ní vím, co je v životě důležité. Spokojené rodiny, bezpečný do-mov, svoboda, solidarita, tolerance, pra-covitost, poctivost, soucit, obětavost, odpo-vědnost za sebe, své blízké a své okolí. To je to, co v politice prosazuji a za co bojuji. To je svět, který je náš, kterému rozumíme a který bychom si neměli nechat vzít lidmi, kteří to vidí jinak.
odkaz Poslanecká sněmovnaodkaz Ministerstvo zemědělstvíodkaz KDU-ČSL